Filtr hydrauliki (wkład)  HY 13558V do PALFINGER PK 60002
HY13558V zam. SH75212V
Filtr hydrauliki (wkład) do PALFINGER PK 60002
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
dostępność: w magazynie
producent: SF Filter Filter HY 13558V
Możliowść zwrotu towaru w ciągu 14 dni.
Chcesz zamówić ten produkt przez telefon?
Zostaw numer, oddzwonimy w ciągu 30 minut!
Waga: 0.315 kg
Nr. porównawcze:
HY13558V, HD623/1, HY13558-V, ACV0769370, SH75212V,
Wysokość (mm) 210 mm
Szerokość/długość (mm) 56 mm
Wymiar wewnętrzny / szerokość (mm) 25/0 mm
0,315 kg
Produkt przeznaczony do maszyny - PALFINGER PK 60002
Zaprezentowany powyżej Filtr hydrauliki (wkład) HY 13558V jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - SF Filter. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.
Opinie o ja-filtry.pl
100% pozytywów