| Wymiary w mm | |
|---|---|
| Wysokość całkowita | 272,01 |
| Największa średnica zewnętrzna | 128,93 |
| Średnica łączenia zennętrzna | 128,93 |
| Rozmiar gwintu | 1 1/2-16 UN-2B |
| Standpipe | nie |
| ADBV | |
| BPV Setting | 0 kPa (0 PSI) |
| TWA MICRON @ BETA=2 | 10 micron (10 micron) |
| TWA MICRON @ BETA=20 | 23 micron (23 micron) |
| TWA MICRON @ BETA=200 | 0 micron (0 micron) |
| TWA MICRON @ BETA=75 | 35 micron (35 micron) |
| Komentarze do produktu | |
| General Usage | |
| Części serwisowe | |
| 332418 | - |
| 3929251S | - |
| Dodatkowe informacje | |
| 3929251 | Uszczelka |
| Additional Comments | |
| To view the Fleetguard Technical Information Catalog: Hydraulic Filters, click here. |
Oferowany Filtr hydrauliczny HF 6733 jest wysokiej klasy produktem służącym do filtracji zanieczyszczeń z układów maszyn. Prezentowany wyrób jest nowy i fabrycznie zapakowany. Ręczymy za jego trwałość oraz brak wad fabrycznych. Filtr pochodzi od sprawdzonego i rzetelnego producenta Fleetguard. Doskonale nadaje się do maszyn, pracujących w dużym zapyleniu.
Produkt jest dodatkowo opisany za pomocą unikalnego katalogowego numeru nadanego przez producenta. Chcąc ułatwić wybór części, zamieściliśmy obok listę maszyn, w których HF6733 może zostać zainstalowany. Oferujemy zarówno oryginalne części, jak i zamienniki nieodbiegające jakością od oryginału.
Naszym głównym celem jest zadowolenie klientów, dlatego staramy się podchodzić do każdego zamówienia indywidualnie. Dbamy też o czas nabywców. Po dokonaniu płatności dostarczamy towar w maksymalnie krótkim terminie.
Nasze zaangażowanie jest stale doceniane przez klientów, co potwierdza m.in. 100% pozytywnych opinii na portalu allegro.
Każdy zakup potwierdzamy FV lub paragon. W razie pytań prosimy o kontakt z obsługą strony telefoniczny lub poprzez pocztę elektroniczną.