Filtr paliwa  SN 40574 V do TEREX TL 260
SN40574V Filtr paliwa do TEREX TL 260
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
dostępność: w magazynie
producent: Hifi Filter SN 40574 V
Możliowść zwrotu towaru w ciągu 14 dni.
Chcesz zamówić ten produkt przez telefon?
Zostaw numer, oddzwonimy w ciągu 30 minut!
Zastosowanie w maszynach:
Wymiary:
Szerokość / średnica: 94 mm
Wysokość: 192 mm
Nr. porównawcze:
SN40574V, SK3297/3, FF5790, 84412164,
Produkt przeznaczony do maszyny - TEREX TL 260
rok produkcji: 2006-
marka silnika: Cummins QSB 6.7
Zaprezentowany powyżej Filtr paliwa SN 40574 V jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Hifi Filter. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.
Opinie o ja-filtry.pl
100% pozytywów