Filtr kabinowy (z węglem aktywnym)  SC 70002 CAG
SC70002CAG Filtr kabinowy (z węglem aktywnym)
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
dostępność: w magazynie
producent: Hifi Filter SC 70002 CAG
Możliowść zwrotu towaru w ciągu 14 dni.
Chcesz zamówić ten produkt przez telefon?
Zostaw numer, oddzwonimy w ciągu 30 minut!
 Zastosowanie w maszynach:
- DEUTZ 60 F AGROCOMPACT
- DEUTZ 60 V AGROCOMPAKT
- DEUTZ 70 F 3/4 AGROCOMPACT
- DEUTZ 70 V AGROCOMPAKT
- DEUTZ 80 F AGROCOMPACT
- DEUTZ 90 F AGROCOMPACT
- LAMBORGHINI 660 AGILE
- LAMBORGHINI 770 AGILE
- LAMBORGHINI 775 AGILE
- LAMBORGHINI 880 AGILE
- LAMBORGHINI 90 RS
- LAMBORGHINI 990 AGILE
- LAMBORGHINI 990 PLUS
- HUERLIMANN XN 706
- HUERLIMANN XN 707
- HUERLIMANN XN 708
- SAME 100 F DORADO
- SAME 100 S DORADO
- SAME 100 V DORADO
- SAME 55 F DORADO
- SAME 60 GOLDEN
- SAME 65 GOLDEN
- SAME 70 F DORADO
- SAME 70 S DORADO
- SAME 70 V DORADO
- SAME 75 F DORADO
- SAME 75 GOLDEN
- SAME 75 S DORADO
- SAME 75 V DORADO
- SAME 85 FRUTTETO II
- SAME 85 GOLDEN
- SAME 90 F DORADO
- SAME 90 S DORADO
- SAME 90 V DORADO
Wymiary:
Szerokość / średnica: 670 mm
Wysokość: 74 mm
Nr. porównawcze:
SKL46086AK, 0.010.9535.2, 001.9535.2, 010.9535.2, SC70002CAG,
Opinie o ja-filtry.pl
100% pozytywów