Filtr hydrauliczny  SH 62021 V do GREMO 1350 VT
SH62021V Filtr hydrauliczny do GREMO 1350 VT
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
dostępność: w magazynie
producent: Hifi Filter SH 62021 V
Możliowść zwrotu towaru w ciągu 14 dni.
Chcesz zamówić ten produkt przez telefon?
Zostaw numer, oddzwonimy w ciągu 30 minut!
Zastosowanie w maszynach:
Wymiary:
Szerokość / średnica: 69 mm
Wysokość: 128 mm
Waga: 0.360 kg
Nr. porównawcze:
SH62021V, 535A0125, HY90170-V, SH62021, 10220705,
Produkt przeznaczony do maszyny - GREMO 1350 VT
marka silnika: Cummins QSB 6.7
Opinie o ja-filtry.pl
100% pozytywów