Filtr Hydrauliczny  SH 74142 V
SH74142V Filtr Hydrauliczny
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
dostępność: w magazynie
producent: Hifi Filter SH 74142 V
Możliowść zwrotu towaru w ciągu 14 dni.
Chcesz zamówić ten produkt przez telefon?
Zostaw numer, oddzwonimy w ciągu 30 minut!
Zastosowanie w maszynach:
Wymiary:
Szerokość / średnica: 60 mm
Wysokość: 228 mm
Nr. porównawcze:
SH74142V, HY13194-V, HY13194V, 0165R010BNHCV,
Opinie o ja-filtry.pl
100% pozytywów